Uuskasutuskeskus jagab raamatupunkte!

Raamatuvahetus ja Uuskasutuskeskus kutsuvad Sind aprillis oma kodust raamatukogu korrastama. Annetades vähemalt 10 heas korras raamatut Uuskasutuskeskusele, saad vastutasuks tellimispunkti Raamatuvahetuse keskkonnas. Nii saad asjatult tolmu koguvate raamatute asemele tellida Raamatuvahetuse 130 000 raamatu seast teose, mida tegelikult ka soovid, ja koju ruumi juurde.

Raamatuvahetuse ja Uuskasutuskeskuse ühiskampaania eesmärk on suunata uuesti kasutusse korraga suurem hulk seisma jäänud raamatuid ning pöörata tähelepanu erinevatele taaskasutuse võimalustele. Sama lihtne kui annetamine Uuskasutuskeskusele, on ka Raamatuvahetuse teenuse kasutamine – iga vahetatud raamatu eest saab ühe punkti ja punkti eest saab tellida huvipakkuva raamatu. Vahel jäävad raamatud aga kauemaks koduriiulisse seisma ning ootama oma vahetust, seepärast pakumegi ühe kuu jooksul võimalust saada Uuskasutuskeskusele tehtud raamatuannetuse eest Raamatuvahetuse punkt. Raamatuvahetus.ee keskkonnas on nelja tegutsemisaasta jooksul leidnud uue omaniku 200 000 raamatut.

Anneta Uuskasutuskeskusele
Too raamatud lähimasse Uuskasutuskeskusesse kaupluse tavapärastel lahtiolekuaegadel. Piirangute ajal saad raamatud anda kontaktivabalt üle ukse, helistades kohale jõudes kaupluse telefoninumbril (uksel kirjas). Tellimispunkti saamiseks pane oma nimi paberile kirja ja raamatutega kaasa. Saada foto raamatutest ja enda nimest ka aadressile hello@raamatuvahetus.ee. Uuskasutuskeskuse kaupluste aadressid leiad: www.uuskasutus.ee/kauplused. Uuskasutuskeskusel on 15 kauplust üle Eesti – Tallinnas, Tartus, Võrus, Jõhvis, Paides, Pärnus, Narvas.
Uuskasutuskeskusele saad annetada igasuguseid raamatuid: lasteraamatuid, kriminulle, näidendeid, kokaraamatuid, aimekirjandust, võõrkeelseid teoseid. Oluline on, et raamatud oleksid heas korras. Uuskasutuskeskus ei suuna enda kaupluste kaudu ringile raamatuid, mis on katkised või kokku kleebitud.

Kampaania reeglid
Raamatuvahetuse ja Uuskasutuskeskuse kampaania kestab 29. märtsist kuni 30. aprillini.
Iga kampaanias osaleja saab Uuskasutuskeskusele vähemalt 10 annetatud raamatu eest tänutäheks 1 tellimispunkti, mille vastu saab lunastada Raamatuvahetuse keskkonnas huvipakkuva raamatu.
Igal kasutajal on õigus kampaaniaperioodil saada maksimaalselt 1 punkti, sõltumata annetatud raamatute koguarvust. Arvestust peetakse kõikide Uuskasutuskeskuse kaupluste peale kokku tervikuna.
Kui Raamatuvahetuse keskkonnas veel kasutajakontot ei ole, siis tuleb see preemiapunkti saamiseks teha.

NB! Jaga fotot raamatuannetusest ka enda Facebookis või Instagramis, täägides ära Raamatuvahetuse ja Uuskasutuskeskuse ning osaled lisaks Uuskasutuskeskuse 20-eurose kinkekaardi loosis!

Written by Leo Ariva